پرسش های متداول

چه روش هایی برای حمل و نقل در دسترس می باشد؟

امکان ارسال از طریق تیپاکس، تی پی جی، باربری، اتوبوسرانی، هواپیمایی وجود داشته و امکان ارسال با دیگر روش های در دسترس، با هماهنگی قبلی وجود دارد.

چه مدت طول می کشد تا تجهیزم را دریافت کنم؟

زمان تحویل به این نکته بستگی دارد که تجهیز خریداری شده در انبار موجود باشد و یا نیاز به تولید باشد. تجهیزات موجود در انبار خریداری شده قبل از ساعت ۱۲٫۰۰ ظهر هر روز، طی ۲۴ ساعت ارسال خواهد شد. زمان ارسال تجهیزات پیش خرید شده حداکثر ۲۴ ساعت بعد از زمان تحویل نوشته شده در سایت می باشد.

*استثناء: با توجه به اینکه تجهیزات پیش خرید شده بعد از تولید توسط بخش کنترل کیفیت فروشگاه اینترنتی برق صنعتی تست می شود، در صورت ریجکت شدن از سوی این بخش به بخش تولید بازگردانده خواهد شد. در این مرحله با توجه به نظر بخش کنترل کیفیت، محصول مد نظر خارج از نوبت رفع نقص و یا تولید مجدد خواهد شد. در این صورت با هماهنگی قبلی با خریدار زمان تحویل تغییر خواهد کرد و تا ۵% از مبلغ خرید تجهیز به خریدار بازگردانده خواهد شد.

آیا برای گذاشتن سفارش باید حتماً حساب کاربری داشته باشیم؟

بله برای خرید آنلاین نیاز به حساب کاربری می باشد.

چگونه می توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید.

https://barghesanati.com/order-tracking/

در صورتی که بیش از ۴ ساعت پاسخی دریافت نکردید لطفاً از طریق ایمیل یا تلفن با بخش پشتیبانی تماس حال نمایید.

ایمیل: info@barghesanati.com
تلفن: ۴۴۸۲۵۳۴۸-۰۲۱

چگونه می توانم با بخش پشتیبانی تماس بگیرم؟

برای خرید آنلاین ابتدا در سایت ثبت نام نموده و برای خود یک حساب کاربری ایجاد نمایید سپس تجهیز مد نظر را به سبد خرید خود اضافه نموده و مراحل بعد را طی نمایید. همچنین می توانید در قسمت پایین سایت بخش “نحوه ثبت سفارش” را مطالعه نمایید.

چگونه می توانم یک تجهیز را پیش خرید نمایم؟

برای پیش خرید اخذ پیش فاکتور با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.