اطلاعات حمل و نقل

چه روش هایی برای حمل و نقل در دسترس می باشد؟

امکان ارسال از طریق تیپاکس، تی پی جی، باربری، اتوبوسرانی، هواپیمایی وجود داشته و امکان ارسال با دیگر روش های در دسترس، با هماهنگی قبلی وجود دارد.

چه مدت طول می کشد تا تجهیزم را دریافت کنم؟

زمان تحویل به این نکته بستگی دارد که تجهیز خریداری شده در انبار موجود باشد و یا نیاز به تولید باشد. تجهیزات موجود در انبار خریداری شده قبل از ساعت 12.00 ظهر هر روز، طی 24 ساعت ارسال خواهد شد. زمان ارسال تجهیزات پیش خرید شده حداکثر 24 ساعت بعد از زمان تحویل نوشته شده در سایت می باشد.

*استثناء: با توجه به اینکه تجهیزات پیش خرید شده بعد از تولید توسط بخش کنترل کیفیت فروشگاه اینترنتی برق صنعتی تست می شود، در صورت ریجکت شدن از سوی این بخش به بخش تولید بازگردانده خواهد شد. در این مرحله با توجه به نظر بخش کنترل کیفیت، محصول مد نظر خارج از نوبت رفع نقص و یا تولید مجدد خواهد شد. در این صورت با هماهنگی قبلی با خریدار زمان تحویل تغییر خواهد کرد و تا 5% از مبلغ خرید تجهیز به خریدار بازگردانده خواهد شد.

چگونه می توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

لطفاً به قسمت پیگیری سفارش در قسمت بالای صفحه اصلی مراجعه نمایید.

در صورتی که بیش از 4 ساعت پاسخی دریافت نکردید لطفاً از طریق ایمیل یا تلفن با بخش پشتیبانی تماس حال نمایید.
ایمیل: info@barghesanati.com
تلفن: 44825348-021

آیا برای گذاشتن سفارش باید حتماً حساب کاربری داشته باشیم؟

بله برای خرید آنلاین نیاز به حساب کاربری می باشد.

 

ادامه سؤالات متداول

آیا برای گذاشتن سفارش می بایست حتماً حساب کاربری داشته باشم؟

بله برای خرید آنلاین نیاز به حساب کاربری می باشد.

چگونه می توانم با بخش پشتیبانی تماس بگیرم؟

لطفاً در ابتدا از قسمت فوتر (پایین سایت) بخش ارسال تیکت یک پیام برای ما ارسال نمایید و اجازه دهید روند پشتیبانی به خوبی طی شود. در صورتی که حداکثر پس از 4 ساعت پاسخی دریافت نکردید لطفاً از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید:
ایمیل: info@barghesanati.com
تلفن: 44825348-021

چگونه می توانم بصورت آنلاین خرید نمایم؟

برای خرید آنلاین ابتدا در سایت ثبت نام نموده و برای خود یک حساب کاربری ایجاد نمایید سپس تجهیز مد نظر را به سبد خرید خود اضافه نموده و مراحل بعد را طی نمایید. همچنین می توانید در قسمت پایین سایت بخش “نحوه ثبت سفارش” را مطالعه نمایید.

چگونه می توانم یک تجهیز را پیش خرید نمایم؟

برای پیش خرید تجهیز مد نظر در صورتی که در صفحه تجهیز در کنار تصویر تجهیز عبارت “فعال برای پیش سفارش” را مشاهده نمودید، می توانید سفارش را با زمان تحویل اعلام شده فعال نمایید. در غیر اینصورت جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ پیش فاکتور با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.