ترموکوپل و RTD, مقالات

گام به گام خرید ترموکوپل صنعتی

خرید ترموکوپل

خرید ترموکوپل صنعتی را از نظر فنی و بازرگانی بیاموزید. نکات ناب و دست نیافتنی علمی و تجربی بسیار خاصی را با شما در میان می گذارم. خانواده من بیش از 35 سال و من در حدود 10 سال است که به فعالیت و تحقیق در این زمینه مشغول هستم.در ادامه متن بطور تخصصی خرید ترموکوپل ( ترموکوبل – پی نوشت 1* ) را بررسی خواهیم کرد. همچنین لیست قیمت انواع ترموکوپل صنعتی و به ویژه قیمت ترموکوپل K و نوع S را بررسی می کنیم. سپس شرایط  نمایندگی فروش اینترنتی و تولیدی ترموکوپل صنعتی را بیان می کنیم.

 

 

خرید ترموکوبل ( Thermocouple )

سال هاست که من بطور تخصصی در زمینه تجهیزات ابزار دقیق و حرارتی ( ترموکوپل صنعتی و المنت حرارتی ) فعالیت می کنم. به جرأت می توان گفت که طی این سال ها به یکی از معتبر ترین مراکز واردات ، تولیدی ، و فروش اینترنتی ترموکوپل صنعتی و المنت حرارتی تبدیل شده ایم. یکی از گران بها ترین تجربه های من این است که خریداران ترموکوپل قیمت و کیفیت را هم زمان با هم می خواهند. اما مگر می شود! اینجاست که یاد ضرب المثل معروف می افتم:

هر چقدر پول بدهی همان قدر آش می خوری.

 

 

تولیدی ترموکوپل

به همین دلیل من سعی کردم تا تجارت خانوادگی ام را به یک شرکت مهندسی بازرگانی تبدیل کنم. تا بتوانم تا جای ممکن کیفیت بسیار عالی را با قیمت های خیلی مناسب عرضه کنم. به همین دلیل انواع ترموکوپل و سنسور PT100 مرجع را با دقت 0.01 از برندهای معتبر جهانی وارد می کنم. از برندهای فلوک ، ایزوتک و جومو می توانم به عنوان سه تا از معروف ترین برند های این زمینه یاد کنم. از طرفی همان طور که می دانید از نظر ساختمان و تایپ ترموکوپل ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند.

فروش اینترنتی ترموکوپل

به همین دلیل من یکی از مهم ترین تولیدی های ترموکوپل را در کشور راه اندازی کردم. سومین اثر و یادگار من در صنعت برق و زمینه ابزار دقیق ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی برق صنعتی بود. با انجام این 3 کار مهم من توانستم نمایندگی فروش ترموکوپل را از برندهای معتبر بین المللی و داخلی دریافت کنم. همچنین به مرور مواد اولیه تولید ترموکوپل های مصرفی و از سوی دیگر بسیار خاص را انبار کردم. حال می توانم بگویم تا حد زیادی توانسته ام کیفیت و قیمت ترموکوبل (پی نوشت 1*) را که با هم در تضاد هستند، به هم نزدیک کنم.

قیمت ترموکوپل K

کاهش قیمت ترموکوپل K و هم چنین نوع S ، همیشه یکی از دغدغه های مهم من بوده است. از طرفی حساسیت و کاربرد این دو ترموکوپل ، دست من را خیلی باز نمی گذاشت. به همین دلیل طرح تعمیر ترموکوپل نوع S را ارائه کردم.

لیست قیمت ترموکوپل صنعتی

فروش انواع ترموکوپل

نمایندگی فروش ترموکوپل

قیمت ترموکوپل نوع S

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

پی نوشت:

  1. از نظر رفرنس ها و استاندارد های بین المللی بهتر است برای برگردان کلمه Thermocouple از ترموکوپل استفاده کنیم تا ترموکوبل .

یک دیدگاه در “2”

  1. علی کریمی گفت:

    سلام می خواستم از گارانتی تعویض ترموکوپلی که ازتون خریدم تشکر کنم. کمتر جایی تو ایران دیده بودم که گارانتی واقعی ارائه کنن.

    1. برق صنعتی گفت:

      سلام و عرض ادب خدا رو شکر در خدمتتون هستیم.

پاسخی بگذارید