درباره ما

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی با توجه به تخصصی شدن هرچه بیشتر تأمین تجهیزات صنعتی در سال های اخیر با هدف تأمین، خرید و فروش اینترنتی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق تأسیس گردید. همانطور که می دانید انتخاب تجهیز مناسب و تأمین آن در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق از پیچیده ترین و حساس ترین مراحل فعالیت های صنعتی می باشد. بطوریکه امروزه کم تر کسی می تواند ادعا کند اتوماسیون من (Automation Man) یا اینسترومنتس من (Instruments Man) بوده و در بیشتر زمینه های این علم گسترده تسلط کافی دارد. از این رو فروشگاه اینترنتی برق صنعتی کارشناسان خبره هر زمینه را گرد هم آورده و آماده ارائه راه حل های جامع در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق به صنعتگران عزیز می باشد.
ضمانت کیفیت کالا، قیمت مناسب، تضمین اصل بودن تجهیزات، ارسال سریع، پشتیبانی و خدمات پس از فروش تنها بخشی از خدمات ما به مشتریان عزیزمان می باشد.
تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق در صنعت دارای نقشی بسیار مهم و حساس می باشد و معمولا˝ خسارات جانی و مالی ناشی از بی کیفیت بودن کالا یا استفاده نابجا از یک تجهیز، غیر قابل جبران خواهد بود. از این رو به اعتقاد ما شناخت تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق، استفاده از کد فنی و برند معتبر و تأمین به موقع با قیمت مناسب دارای اهمیت و کمک بزرگی است به مهندسین، صنایع و کشور. ویژگی های ساختاری تجهیزات بسیاری از برندها با تغییر یک حرف از کد فنی عوض شده و دیگر کارایی مد نظر را نخواهد داشت. حال اگر مشخصات فنی مطابق با کاربرد مد نظر باشد سه رکن مهم دیگر یعنی اصالت کالا، زمان تحویل و قیمت حائز اهمیت خواهند بود. فروشگاه اینترنتی برق صنعتی همواره کوشیده است این تجهیزات که شامل اتوماسیون صنعتی (کنترل کننده های برنامه پذیر PLC، (کنترلر: کنترلر دما و رطوبت، شمارنده، تایمر، ولت متر، آمپر متر)، اینورتر Inverter، اچ ام آی HMI و…) ، ابزاردقیق (دما، فشار، سطح، جریان، آنالایزر و…) ، سنسوریک (سنسور: القایی، خازنی، فشار، نور، انکودر و…) ، پنوماتیک، هیدرولیک، ترموول (Tapered,Stepped,Straight)، حرارتی ار قبیل ترموکوپل (نوع E,T,N,J,K,S,R,B,C)، سنسور مقاومتی (آر تی دی، پی تی صد، پی تی پانصد، پی تی هزار) المنت (فلنج دار، مادون قرمز، فشنگی، تسمه ای، سرامیکی، شیشه ای و…)، سرامیک صنعتی و… ، کابل حرارتی، تجهیزات جانبی (مبدل، منبع تغذیه، سر سیم، داکت و… می باشد را با کیفیت عالی و قیمت مناسب انتخاب و عرضه نماید.
در صنعت اصالت و کیفیت کالا بسیار حائز اهمیت می باشد و تشخیص این مسئله کاری دشوار بوده و نیازمند بررسی مدارک فنی و بازرگانی بین المللی می باشد. فروشگاه اینترنتی برق صنعتی در راستای پاسخی مثبت به اعتماد شما مصرف کننده عزیز قبل از بارگذاری محصول در سایت اصالت کالا را بررسی نموده و اصالت کالای فروخته شده را تضمین می نماید. همچنین کلیه محصولات فروخته شده توسط فروشگاه اینترنتی برق صنعتی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. در فرآیند های عظیم صنعتی ما همه همکاران خود را به رسمیت شناخته و دست تک تکشان را برای همکاری بلند مدت و صادقانه به گرمی می فشاریم.

چکار می توانیم برایتان بکنیم؟

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

فرهنگ ما

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

چشم انداز

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

رفرنس مشتریان

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی

مأموریت

فروشگاه اینترنتی برق صنعتی